Pielgrzymka do Wilna 20 - 22 lipca 2017 r.

1 dzień: Wyjazd z Hańska o 4.00. Sokółka (miejsce Cudu Eucharystycznego), film, Adoracja, wspólna modlitwa. Przejazd do Suchowoli, rodzinna parafia bł. ks. J. Popiełuszki. Po dojeździe do Wilna nawiedzenie miejsca namalowania obrazu Jezusa Miłosiernego i Eucharystia.

2 dzień: Zwiedzanie Wilna, Góra Krzyży. Nawiedzenie miejsca kultu św. S. Faustyny – dom w której Pan Jezus podyktował Koronkę do Bożego Miłosierdzia,  zwiedzanie cmentarza na Rossie, następnie nawiedzenie kaplicy z cudownym obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej i Eucharystia przed cudownym obrazem. Po Eucharystii spacer z przewodnikiem po starówce Wilna.

3 dzień: O 9.00: Eucharystia przed oryginalnym obrazem Jezusa Miłosiernego, przejazd z przewodnikiem do Trok zwiedzanie zamku i dzielnicy karaimskiej, przejazd do Polski. W drodze powrotnej nawiedzenie Sanktuarium MB w Studzienicznej (miejsce odwiedzane przez św. Jana Pawła II). Rejs statkiem ze Studziennicznej do Augustowa. Powrót  do domu o 0.40

Dalej